Jau beveik du mėnesius mūsų scenos ir salės yra tylios. Tačiau mes jau laukiame rudens ir naujojo sezono! Kol susitikti mūsų erdvėse dar negalime, kviečiame jus pabūti drauge ir pasitikti vasarą kartu su iškeliaujančiais atostogauti ir ruoštis naujam sezonui Juozo Miltinio dramos teatro aktoriais.

Visų mūsų lauks pieva, saulė (tikėkimės) ir aktorių pasirodymai: poezija, muzikiniai numeriai, šokiai, smagios aktorių istorijos, virtusios mūsų teatro anekdotais. Bus ir kitų smagių staigmenų, tokių kaip atviras mikrofonas (Open mic), prie kurio dainai, monologui ar sveikinimo kalbai galės drąsiai žengti ir visi norintys žiūrovai.

Tikimės, kad jus pradžiugins bendravimas su mylimais aktoriais ir kitais scenoje nematomais, bet teatrui be galo svarbiais mūsų darbuotojais.

Vieta: Paliūniškio dvaro sodyba
Laikas: Birželio 6 d., šeštadienis, 15:00
Kaina: Renginys nemokamas
Aprangos kodas: Vasarinis, neįpareigojantis
Atvykimas: Labai, labai kviečiame atvykti į pikniką DVIRAČIAIS
Ką pasiimti: Pledą, užkandžių, gėrimų, saulės akinius ir kepurę arba lietpaltį ir botus (sekti orų prognozes), priemones nuo uodų, kelis eurus grynais (turėsite unikalią galimybę įsigyti Albino Kėlerio kokteilių, Miltinio blynų ir taip prisidėti prie mūsų pikniko).

Renginio rėmėjas

111100cookie-checkTEATRO PIKNIKAS „Aktoriai pievoje“