Režisierius Jacek Glomb

Vienos dalies linksmai graudi istorija (N-16)

Premjera – 2017 m. gegužės mėn. 12 d.

Trukmė 1 val. 30 min.

 

Inscenizacijos autorė Katarzyna Knychalska

Scenografė ir kostiumų dailininkė Małgorzata Bulanda

Kompozitorius Bartosz Straburzyński

Choreografas Witold Jurewicz

 

Modernus ir išskirtinis režisieriaus Jaceko Głombo spektaklis „Stotelė” sukurtas Bohumilo Hrabalo prozos kūrinių motyvais. Tai įtraukianti ir dėmesį kaustanti istorija, kurioje susiduria netipiški veikėjai. Jų charizmatiški pokalbiai, rimtos diskusijos ir net šmaikštūs juokeliai kuria dinamišką spektaklio atmosferą.

Milošas, pameistrys geležinkelietis, Elizka, jo mylimoji, Pepinas ir kiti personažai įtraukia į įvykių keterą. Ar aistrų pagauti įsimylėjėliai susituoks? O gal juos išskirs, geležinkelio vadovo dukra Liza? Dinamiška ir spalvinga pjesė vedžioja žiūrovą po keliamų klausimų labirintą, kuriame chaotiški įvykiai susijungia į vieną, tiek daug skirtingų asmenybių apimančią, istoriją.

Įdomiausia tai, jog spektaklis žengia už teatro ribų ir keliasi į Aukštaitijos siaurąjį geležinkelį, esantį Panevėžyje. Šis geležinkelis dar geriau žinomas kaip siaurukas.

Jokių dekoracijų ar butaforijų – viskas tikra ir autentiška, taip žiūrovai skatinami dar stipriau įsijausti į spektaklio veiksmą.

Žiūrovai turės puikią progą ne tik plačiau susipažinti su istorine įžymybe – siauruku, bet ir stebėti gerai vakarų Europoje žinomo režisieriaus Jaceko Głombo spektaklį, kuriame pagrindiniai herojai narplios netikėčiausias situacijas ir tarpusavio santykius.

DĖMESIO! Spektaklis prasideda Aukštaitijos siaurojo geležinkelio stotelėje. (Koordinatės atvykimui Geležinkelio g. 23, Panevėžys)

Vaidina

Margarita Bareikytė, Marius Cemnickas, Jonas Čepulis, Toma Razmislavičiūtė-Juodė, Albinas Kėleris, Gintarė Kulikauskytė, Vytautas Kupšys, Raminta Paukštytė, Asta Preidytė,  Laimutis Sėdžius, Jolita Skukauskaitė, Antanas Venckus.