renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

BILIETAI IŠPARDUOTI!

Vienos dalies kalėdinis spektaklis vaikams pagal J. Vansovič pasaką „Stebuklo beieškant“

Režisierius – Marius Cemnickas

Premjera: 2018 m. gruodžio 2 d.

Trukmė: 45 min.

Spektaklis rekomenduojamas vaikams nuo 3 metų.

Vaidina: Marius Cemnickas, Jonas Čepulis, Donatas Kalkauskas, Emilis Pavilionis, Akvilė Vitkūnaitė, Gintautas Žiogas.

Vos iš dangaus į žemę nusileidžia pirmoji snaigė, kartu su ja į miestus ir kaimus atkeliauja ir Kalėdų dvasia Bū. Tai – Kalėdų senelio pasiuntinys, didysis Kalėdų stebukladarys.

Kiek pavėlavusiam Bū patikėta ypatinga misija. Keliaudamas per miestus ir kaimus, žvalgydamasis nuo langelio prie langelio, jis turi surasti visus vaikus ir jų tėvelius, kurie nebetiki stebuklais, pamiršo arba iš viso nežino, kas yra tikrasis Kalėdų džiaugsmas.

Tarp miesto gatvelių ir kaimo trobelių dideliais raudonais batais keliaujančio Bū pėdsakų suaugusieji nė nepastebi. Ne šventinis laukimas rusena jų širdyse, o vis nesibaigiančių darbų sąrašai.

Nepastebimas Bū prisiartinęs prie vieno iš namų pajaučia ten apsigyvenusį liūdesį ir nusprendžia išsiaiškinti jo priežastį. O ji paprasta – mažieji Emilė ir Tomis nežino kas yra Kalėdos – geros ar blogos? Baltos ar juodos?

Bū apie Kalėdas ir Kalėdų senelį žino viską, tad ir vaikams papasakoja apie šį magišką pasaulį.

Tik po kojomis netikėtai pasimaišo musė Fū, kuri nori tik viską apversti aukštyn kojomis ir sugadinti šventines nuotaikas. Bū ir Fū stoja į dvikovą. Kas nugalės – gėris ar blogis?

Pirkite bilietus internetu !