Renginiai kraunami
Šis renginys jau įvyko.

„PASKUTINYSIS IŠ AISTROS KAMUOJAMŲ MEILUŽIŲ“ N.Simon

DĖMESIO!
Pranešame, kad spektaklis  „Paskutinysis iš aistros kamuojamų meilužių“ turėjęs įvykti gruodžio 21 d. 18 val. Panevėžio muzikiniame teatre yra ATŠAUKIAMAS dėl aktoriaus ligos ir perkeliamas į 2020 m. sausio 12 d.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea), pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas iki 2020 m sausio 10 d.

Bilietus pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę Nordea, prašome kreiptis el.paštu:info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: htt://www.bilietai.lt/file/ id/ 40014 

Iškilus klausimams skambinti telefono numeriu +370 45 584 614
Atsiprašome žiūrovų už iškilusius nepatogumus. 

Dviejų dalių komedija
Režisierius: Giedrimundas Gabrėnas
Vertė: Giedrimundas Gabrėnas
Vaidina: Albinas Kėleris, Ligita Kondrotaitė, Eleonora Koriznaitė, Asta Preidytė.

Trukmė: 2 val. 30 min.

Premjera: 1994 m. lapkričio 19 d.

Bilietus į spektaklį galite įsigyti Panevėžio muzikinio teatro kasoje, visose BILIETAI LT platinimo vietose bei internetu www.bilietai.lt .

 

Amerikiečių dramaturgo Neilo Saimono komedija, kurioje kuklus padorus, tvarkingas žuvies restorano šeimininkas virsta “kietu” vyruku po to, kai užsimano patirti “kvapą gniaužiantį” meilės nuotykį.

Kiek nepatogumų ir skrupulų turi įveikti šis pusamžis niujorkietis, turintis literatūrinių ambicijų ir visiškai nepažįstantis gyvenimo, vykstančio už restorano durų! Trys pretendentės į “meilės objektą” – tai savotiška gyvenimo mokykla, “intensyvūs pažinimo kursai”, kurių metu gabusis mokinys virsta tuo, kuo net įsivaizduoti negalėjo – savimi pasitikinčiu, geidžiamu meilužiu, skiriančiu pasimatymą net…savo žmonai.

PIRKITE BILIETUS INTERNETU!

101200cookie-checkDėmesio! Spektaklis atšaukiamas. „PASKUTINYSIS IŠ AISTROS KAMUOJAMŲ MEILUŽIŲ“, N.Simon