Renginiai kraunami
Šis renginys jau įvyko.
Pranešame, kad spektaklis Sapiens, turėjęs įvykti gegužės 30 d., teatre Meno fortas  yra atšaukiamas.
Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2019 metų birželio 4 dienos.
Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014

 

Vienos dalies spektaklis

Režisierė Agnija Leonova

Scenografė Irina Komissarova

Video menininkas Vytautas Narbutas

Kompozitorius Andrius Šiurys

Režisierės asistentė Jurgita Rudėnaitė

Spektaklio trukmė: 1 val. 20 min.

Premjera: 2019 m. vasario 17 d.

Vaidina: Adelė Šuminskaitė, Šarūnas Zenkevičius

Režisierės Agnijos Leonovos spektaklis pagal perspektyvaus dramaturgo Mato Vildžiaus pjesę „Sapiens“ – tai ambicingas jaunų menininkų mėginimas kelti klausimus apie žmogiškumo ir pačios žmonių rūšies ateitį skaitmenos, virtualių patirčių, skaitmeninių technologijų ir robotikos technologijų renesanso laikmečiu.

Anot spektaklio kūrybinės komandos, įkvėpimu teatre kalbėti šiomis temomis, be garsių serialų „Vakarų pasaulis“ (West World), „Juodasis veidrodis“ (Black Mirror) ir daugelio kitų mokslinės fantastikos filmų, tapo Izraelio istoriko Y. N. Harari milžiniško populiarumo sulaukusiose knygose „Sapiens“ ir „Homo Deus“ iškeltos mintys apie žmonijos prigimtį, dabartį ir, regis, tolimą, ateitį. Vis dėlto tai, šių knygų autorius leidžia suprasti, kad tai, kas šiandieniniam tarsi pelė kapitalistinės tikrovės rate besisukančiam žmogui gali atrodyti kaip utopiška fantazija, iš tikrųjų yra ranka pasiekiama. Ateitis prasideda čia ir dabar – galbūt net daugelio mūsų švarko ar striukės kišenėje suburzgus išmaniajam telefonui.

Kas nutinka pasaulyje, kuriame didžiausiomis dorybėmis ir siekiamybėmis tampa našumas, efektyvumas, o perduodama informacija ir duomenys virsta kone sakralizuotais objektais, persmelkiančiais ir sąlygojančiais net tradicinį mūsų religijų suvokimą.

Režisierės A. Leonovos vadovaujamos spektaklio kūrybinės komandos spektaklis „Sapiens“ – tai antroji diptiko, kurio tikslas – kritiškai ir kūrybingai pažvelgti į ne tokią jau labai ir tolimą ateitį – dalis. Pirmoji dalis – spektaklis „y: Alisa“ – 2018 m. lapkritį pristatyta OKT / Vilniaus miesto teatre.

Spektaklis „Sapiens“ – tai bendras Juozo Miltinio dramos teatro ir menininkų sindikato „Bad Rabbits“ bendras darbas.

Pirkite bilietus internetu !

91410cookie-checkGastrolės Vilniuje: „SAPIENS“ | ATŠAUKTA! |