Režisierius: Vytautas Kupšys

Kalėdinė pasaka vaikams

Premjera – 2016 m. gruodžio mėn. 14 d.

Trukmė 1 val.

 

Scenografas ir kostiumų dailininkas Artūras Šimonis

Muziką parinko Andrius Kairys

 

Kalėdos ir Naujieji metai yra pačios gražiausios metų šventės, o ypač jų laukia vaikai. Smagu matyti besišypsančius jų veidus, besidžiaugiančias širdeles, kada juos aplanko Kalėdų stebuklas ir Kalėdų Senelis su dovanėlėmis. Tad nuspalvinkite taip vaikų laukiamas šventes staigmenomis! Padovanokite jiems nepamirštamą nuotykį ir smagų kalėdinį prisiminimą ilgam.

Juozo Miltinio dramos teatras kviečia mažuosius žiūrovus ir jų tėvelius į linksmą, abejingų nepaliekantį kalėdinį spektaklį „Ar pažįsti Kalėdų Senelį?“. Šis nuotaikingas ir išradingas spektaklis nukels į užburiantį kalėdinių stebuklų mišką. Jo metu sužinosite, kad ir vilkas, ir avinas labai džiūgauja pagaliau atėjus Kalėdoms. Taip pat pamatysite, kaip Kalėdų Senelio pagalbininkas – viską užmirštantis keistuolis nykštukas vardu Pamiršau, šiuos nesutaikomus priešus paverčia partneriais ir kaip iškyla baisi grėsmė Kalėdų šventei… Ar Kalėdų stebuklas įvyks? Ar Kalėdų Senelis suspės įteikti dovanėles nekantraujantiems vaikams? Tai ir daugiau sužinosite spektaklyje „Ar pažįsti Kalėdų senelį“, skirtame ir mažiems, ir dideliems, ieškantiems kalėdinio stebuklo bei pasakos.

„Ar pažįsti Kalėdų Senelį?” – penkioliktasis Vytauto Kupšio pastatymas Juozo Miltinio dramos teatre. Pusė iš jų – spektakliai vaikams. Pasak V. Kupšio, kalėdiniai spektakliai reikalauja ypač didelės ir aktorių, ir režisieriaus atsakomybės. „Tokie pastatymai – šventė į juos ateinantiems: įvairaus amžiaus vaikams, juos atvedusiems tėveliams ar seneliams. Kalėdiniai spektakliai tuo ir išsiskiria, kad turi skleisti šventinę nuotaiką ir patikti visiems”, – pabrėžė pjesės autorius. Iš tiesų, kaip pripažino V. Kupšys, nėra jokio skirtumo, kam statyti spektaklį – vaikams ar suaugusiesiems. “Visada reikia stengtis iš visų jėgų ir atiduoti visą save. Kitaip teatre neįmanoma”, – teigė režisierius.

Vaidina

Jonas Čepulis, Donatas Kalkauskas, Albinas Kėleris, Gintarė Kulikauskytė, Erika Račkytė, Gintautas Žiogas.