Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatras atsinaujina. Prieš premjerą „Fizikai“ ant teatro fasado pakabintas naujas užrašas: „Juozo Miltinio dramos teatras“. Jo raidės ir turėtų nušvisti spektaklio premjeros dieną – kovo 15-ąją.

J. Miltinio dramos teatro vadovas Leonas Blėdis naujienų portalui JP aiškino, kad teatras atsinaujina.

 

„Pakabinome ant pagrindinio pastato fasado naują teatro užrašą. Raidės tamsiuoju paros metu švies. Planuojame, kad šviesti jos pradės prieš premjerą „Fizikai“. Naujas užrašas teatrui kainavo apie 2 tūkst. eurų“, – sakė teatro direktorius.

Panašu, kad teatre atsinaujino ne tik užrašas, bet prasidės remonto darbai. Visi renovacijos darbai kainuos virš 4 mln. eurų Europos Sąjungos fondo lėšų ir juos panaudoti reikia iki 2020 metų.

J. Miltinio dramos teatro vadovas L. Blėdis naujienų portalui JP paaiškino, kada ir kaip prasidės kultūros įstaigos remonto darbai.

„Teatro remonto darbai prasidės kovo 27 dieną – per tarptautinę teatro dieną. Darbai suskirstyti į keturis etapus. Pirmas etapas – didžiosios scenos įrengimas. Tai kompiuterinės elektroninės štangos, didžiosios scenos rato keitimas, avanscenos automatizavimas ir kiti darbai“, – sakė L. Blėdis ir teigė, kad renovuotą didžiąją sceną planuoja išbandyti spalio mėnesį.

Pasak J. Miltinio dramos teatro vadovo L. Blėdžio, net ir vykstant remonto darbams teatras nemiega.

„Teatre darbai nesustos. Juolab kad turime naujas erdves, kuriose gali vykti spektakliai. Turime erdvę, kurią vadiname J. Miltinio laboratorija, įrengta dekoratyvinė, kamerinė erdvės. Be to, yra ir mažoji salė. Planuojame viską taip, kad net ir vykstant renovacijai, spektakliai būtų rodomi. Beje, reikia nepamiršti ir gastrolių – jų, vykstant renovacijai, bus daugiau“, – pasakojo L. Blėdis.

 

Raimonda Mikučionytė
Jp.lt
2019-03-15