Birželio 6 dieną 20 val.  Juozo Miltinio dramos teatre ELEKTRONINĖS MUZIKOS TRIO – kompozitorių Jono Jurkūno, Martyno Bialobžeskio ir Andriaus Šiurio bendras elektroninės eksperimentinės muzikos projektas.

Daeha – šumerų kultūroje apeigų metu vartotas šūkis šokio ir muzikos deivei iškviesti. Pasak to meto raštininkų, pasirodžius minėtai deivei kildavo baisi sumaištis, kitaip tariant – velniava. Yra teigiančių, kad jai pasirodžius visi imdavo šokti kaip apsėsti tol, kol netekdavo jėgų, o kai netekdavo – vis tiek bandydavo šokti.

Kitą rytą po apeigų žmonės, paklausti, ką jie prisimena apie tai, kas gi nutiko vakar, tik nusukdavo iš gėdos degančius veidus, o ištarus deivės vardą, apimti siaubo imdavo kažką murmėti. Galima teigti, jog tie nerišlūs garsaeiliai, sklindanyts iš dar neatsigavusiųjų lūpų, buvo pirmieji muzikos, kaip aukščiausios meno formos, kažkada valdysiančios pasaulį, pavyzdžiai.

Šaltinių, patvirtinančių minėtus faktus, nėra likę.

Daeha, brangus klausytojau, Daeha!

https://soundcloud.com/elmuzikostrio

PHUN THOMAS & SMPL SMPL (LIVE)

(Downtempo/Trip-Hop/Drum&Bass/FreeJazz programa)

Phun Thomas – Andrius Laucevičius, scenos senbūvis, pasivadinęs nauju slapyvardžiu ir jau spėjęs išsileisti po Runemark Records, DTL Recordings bei Click Records įrašų kompanijų vėliavomis. Aktyviai gilinasi į House ir Techno muzikinius žanrus, stengiasi juos maišyti su visa gausybe kitų žanrų. Dirbo su Techno muzikos krikštatėviu Kevinu Sandersonu ir jo šeimos nariais, rezidavo „Pacha“ klube ir kūrybiškai prisidėjo prie legendinio klubo „Space Ibiza“ 25-ojo jubiliejaus. Ilgą laiką rengė vakarėlius G-Loft, Kaune, dalinosi scena su Underworld, Eddie Amador, Phil Hartnoll (Orbital). James Lavelle (Unkle), John Digweed, Gus Gus ir daug kitų scenos gigantų. Šiuo metu darbuojasi ir kuria Vilniaus legendinėje „Mama Studios“ įrašų studijoje bei Ten Walls įkurtoje ir vadovaujamoje Runemark Records.

SMPL SMPL – Simas Petkevičius. Jaunosios kartos atlikėjas , saksofonininkas, baiginėjantis LMTA bakalaurą profesoriaus Petro Vyšniausko klasėje. Elektroninę muziką kuria nuo 2014-ųjų. Viskas prasidėjo nuo klasikinės muzikos, kuri lydėjo pirmuosius 15 pažinties su instrumentu metų. Smalsumas muzikai su metais vis augo, pradėjo domėtis naujais stiliais, istorija, technologijomis. Didžiausią poveikį formuojant muzikinį skonį ir supratimą darė avant-garde, jazz, bei šiuolaikinė muzika – iš čia ir kilo įkvėpimas kurti elektroninę muziką.

Apie programą:

Kūrėjai ir atlikėjai Phun Thomas (Andrius Laucevičius) ir SMPL SMPL (Simas Petkevičius) susipažino visai neseniai, gal prieš ketverius metus. Suvedė muzika. Nuo pat pažinties pradžios, maišydami ir bandydami įvairias muzikinių stilių mikstūras, prieidavo tą patį norimą skambesį, kurį vis norėtųsi išmėginti gyvai – elektroninių garsų ir akustinių instrumentų junginį. Tas skambesys buvo dažnai diskutuojamas, gilinamasi į detales, kol visa tai pavirto muzika. Atėjo laikas ja pasidalinti. Gyvai. Elektro-akustinis derinys, pasiliekant laisvės eksperimentams bei improvizacijoms. Kviečiame patirti.

Bilietus platina BILIETAI LT.